Високоякісна освіта – це запорука високорозвиненої країни, а гарантом якості освіти є вчитель-професіонал. Існує вислів: «Є хороший учитель – є майбутнє держави».
17.01.2019. у закладі проведено засідання педагогічної ради у формі круглого столу «Удосконалення науково-методичної роботи як фактор підвищення якості освіти».
Реформування освіти вимагає від педагогічних кадрів новітніх ідей та сучасних підходів до викладання предметів. Важлива роль у фаховому зростанні педагога, покращенні якості освіти, безперечно, належить організації методичної роботи в закладі.
Методична робота орієнтована на підвищення наукового, загальнокультурного рівня педагогічних працівників, удосконалення їх професійної компетенції та забезпеченні якості надання освітніх послуг.
У доповіді заступника директора з навчально-виховної роботи проаналізовано роботу закладу над науково-методичною проблемою закладу «Впровадження ІКТ у навчально - виховному процесі та управлінській діяльності» .
Підкреслено, що підвищенню компетентності учителя сприяє післядипломна освіта, яка тримається на трьох складових: самоосвіта, участь у методичній роботі, курсова перепідготовка.
Оскільки найбільш об’єктивним мірилом педагогічної майстерності вчителя був і залишається урок, учасники круглого столу обмінялися досвідом роботи з використання освітніх інновацій.
|